SLEDUJ!!!


27. 30. 10. - podzimní tábor

25. let oddílu #vyroci_oddil

Stáhni si Oddílové odborky a využij domácího volna k plnění zkoušekPovídka FUJ

Všecny díly ke stažení


Náhodná fotka

dsc01839.jpg

Kam dál

Uživatel

Kategorie: Home, Rok 2014-15

Cesta statečných - XVIII (21. 2. 2015)

Velice pěkné počasí, sluníčko a sníh nás celou tuto výpravu provázelo...

Ráno jsem si říkal, kolik se nás na nádraží sejde. Nakonec do vlaku nastoupilo 12 odvážných a statečných. Cestou jsme si povídali a hráli různé drobné hry. Třeba železniční bingo. Ve Starém městě jsme se rozdělili na dvě skupiny a snažili se pomocí mapy najít objekt řopík č. 4 nedaleko města. Každá skupina objekt našla. Tam jsme provedli společné fotky. Pak pokračujeme k těžkým objektům StmS - 31 a, b, které si odpoledne prohlížíme. Svačinka a pak putujeme dál. Cíl je Andělák. Místo našich dřívějších táborů a výprav. Brodíme se sněhem, překračujeme potok a blížíme se k cílovému místo.

Zakládáme tábořiště a chystáme se na naše kuchařské dovednosti. Někdo vaří na ohni, jiný na lihovém vařiči nebo turistickém PB vařiči. Všem se jejich připravované jídlo moc povedlo. I solná bitka sourozenců Štěpánů :-D. Užíváme si sněhu.

Po jedné hodině toto místo opouštíme a vracíme se. U pevností jsme našli na kopci krásnou sněhovou dráhu, kterou hned testujeme. Ve 14:00 nás u objektu StmS - 31b Ozdravovna vítá průvodce. Nejprve trochu historie a prohlídka. Tento bunkr je ve stavu výstavby a nachází se v takovém stavu, jak jej naše armáda v září 1938 opustila.

Pak spěcháme na nádraží. Ve vlaku si opět povídáme nebo podepisujeme cancáky. Pak si ještě hrajeme Palermo.

Byl to úžasný den a díky všem za účast.

print Formát pro tisk

Komentáře


Nebyly přidány žádné komentáře.