SLEDUJ!!!


PŘIHLÁŠKY NA TÁBOR SPUŠTĚNY

6. 4. - Výroba podsad na tábor
19. - 21. 4. - brigáda na TZ Rozbřesk
3. - 5. 5. - Setkání oddílu na TZ Muna


25. let oddílu #vyroci_oddil

Stáhni si Oddílové odborky a využij domácího volna k plnění zkoušekPovídka FUJ

Všecny díly ke stažení


Náhodná fotka

dsc01758.jpg

Kam dál

Uživatel

Kategorie: Home, Rok 2011/12

První oddílovka - 15. 10. 2011

Po delší době První oddílovka proběhla na Senové...

U klubovny se nás v tento pěkný den moc nesešlo. Převahu měli starší, ale nováčci tuto ztrátu hezky dohonili. Byli úžasní. Cestou na naše oblíbené místo jsme si povídali a potom koukali na krásu okolních kopců. Pod Senovou nás dohnal i Drahoš.

V lesích děti plnily různé úkoly, od sbírání listů stromů až po hledání barevných lístečků. U chaty Zbyňa a Drahoš rozdělali oheň. Během dne zde probíhalo několik soutěží. Nejprve taková rychlá lítačka pro zahřátí - Ukradni šátek, pak se vařila soutěžní polévka. Musím zde uvést, že se děti rok od roku lepší. Byly prostě úžasné a velice poživatelné:-). Pak se překonávala Opičí dráha.

Před opuštěním našeho místa jsme jen v rámci Podej ruku přírodě uklidili a přešli jsme na jedno tajné místo, kde se kdysi scházel jeden chlapecký klub ŽK 838 Svištící šíp a měl zde svoje klubovné tábořiště s tajnou skrýší. Bohužel ta už byla rozpadlá a prázdná.

Při cestě domů jsme se ještě zastavili u studánky a pak s úsměvem na rtech mířili k domovům. Postupně se z hlavní skupiny postupně odpojovali ti, kteří bydleli po cestě.

byl to opravdu moc pěkný den

print Formát pro tisk