SLEDUJ!!!


PŘIHLÁŠKY NA TÁBOR SPUŠTĚNY

21. - 23. 6. - Závěrečný oheň oddílu.

28. 6. - 5. 7. - Lužnice

13. - 27. 7. - Letní tábor


25. let oddílu #vyroci_oddil

Stáhni si Oddílové odborky a využij domácího volna k plnění zkoušekPovídka FUJ

Všecny díly ke stažení


Náhodná fotka

dsc02049.jpg

Kam dál

Uživatel

Kategorie: Home, Rok 2022-23

Jump Aréna a Akce stolička (17. a 19. 11. 2022)

Jump Aréna a Projektový den Stolička jsou dvě akce, které jsme v listopadu uspořádali. Obě měly velký úspěch. A bylo to něco jiného než klasická výprava do lesů.

Jump Aréna Olomouc - OC Olomouc City

Představte si dvě hodiny skákání na trampolínách a jiných překážkách. Stručně by se dalo říct, Kdo neskáče nebyl v Jump Aréně. Nebo - Vlak -> tramvaj -> pěškobus -> skákání -> pěškobus -> tramvaj -> vlak domů :D

Stolička - Střední škola řemesel Šumperk

Projektový den ve spolupráci se Střední školou řemesel v Šumperku. Hlavním úkolem bylo si vyrobit do klubovny (na tábor) svoji stoličku na sezení. Pod dohledem mistra Michala Krátkého a super učně Ondry Hoška si během 6 hodin každý takovou stoličku vyrobil. Z připraveného materiálu si každý nejprve všechny její části naměřil, vyvrtal díry pro spoje, nakrátil nohy a následně povrchově opracoval. Posledním krokem bylo sestavování celé stoličky. Ještě nás na oddílové schůzce čeká barevná povrchová úprava. Ale už teď jsou stoličky moc krásné.

Ještě jednou moc děkuji za spolupráci Střední škole řemesel v Šumperku, mistrům Michalovi Krátkému, Petru Doležalovi a členu oddílu Ondrovi Hoškovi.

print Formát pro tisk