SLEDUJ!!!


PŘIHLÁŠKY NA TÁBOR SPUŠTĚNY

21. - 23. 6. - Závěrečný oheň oddílu.

30. 6. - 3. 7. - Morava

13. - 27. 7. - Letní tábor


25. let oddílu #vyroci_oddil

Stáhni si Oddílové odborky a využij domácího volna k plnění zkoušekPovídka FUJ

Všecny díly ke stažení


Náhodná fotka

p_tabor-2010.jpg

Kam dál

Uživatel

Kategorie: Home, Rok 2012/13

Vítání jara na Samotě

Letos se na Vítání jara vydal pouze náš oddíl. Počasí nám přálo a určitě jsme si užili i chatu Samotu, kde jsme už dlouho nebyli a kde je na jaře oprabdu krásně. V sobotu ráno jsme vyráželi od unie na pěší túru, která nebyla obyčejná...

Cestou nás totiž čekalo několik zastavení, kde jsme měli možnost seznámit se s filmovými hity a také si trochu zasoutěžit. U Sanatorky nás Vinnetou učil vázat uzly, pod lomem jsme se vydali po stopách Robinsona Crusoe a jeho věrného přítele Pátka, na začátku Rejchartic jsme pomohli elfkám z Pána prstenů hledat Gluma a nakonec jsme zachraňovali ženy, které nám unesli Piráti z Karibiku.

Na Samotě na nás čekal Drahoš s Téčkem a Vaškem Vondroušem, kteří nám zatopili a uvařili výborný bramborový guláš. Po obědě a krátkém odpočinku jsme vyběhli na táborovou louku, kde jsme hráli několik kol ostravského baseballu a hodně se u toho všichni vyblbli. Pak jsme se trochu zklidnili a učili se házet nožem a střílet z luku do dálky. Před večeří jsme ještě hráli rozdupku. Večeří byly opečené špekáčky na našem prvním jarním ohni, který dlouho nechtěl chytnout. Nakonec ale chytl, a tak jsme si mohli zahrát na kytaru a zazpívat několik písniček.

V neděli jsme se vydali na vlak do Rapotína a domů. Myslím, že se tato akce povedla.

Uni

print Formát pro tisk