SLEDUJ!!!

6. 6. - Sjezd Moravy.

19. - 21. 5. - Závěrečný oheň oddílu na TZ Rozbřesk

25. let oddílu #vyroci_oddil

Stáhni si Oddílové odborky a využij domácího volna k plnění zkoušek



Povídka FUJ

Všecny díly ke stažení


Náhodná fotka

img00198.jpg

Kam dál

Uživatel

Home

Jsme dětský oddíl při České Tábornické Unii Jesenické oblasti v Šumperku.

Naší činností je příroda, tábornictví a zálesáctví. Podnikáme výpravy do lesů, ať už sobotní - jednodenní nebo víkendové, tábory a dobrodružnoakční hry.

Vítejte na našich oddílových stránkách, které Vás informují o naší činnosti.


Strana:  1 ... « předchozí  23 24 25 26 27 28 29 30 31   další » ... 37

Leštinské dílničky (6. 12. 2014)

Využili jsme pozvání skautského oddílu Šavani ze Zábřeha na jejich malé vánoční dílničky do Leštiny spojené s florbalovým turnajem. Skupina 9 členů oddílu si vytvořila drobné předměty (čelenky, model týpka, lapače snů, či perníčky. Ač jsme byli z účastníků poměrně nejstarší. Turnaj se nám moc nevyvedl. Získali jsme krásné třetí místo

Autor: Root  •  Vydáno: 6.1.2015 14:09  •  Přečteno: 29270x

Vánoční dílničky na Hlavní třídě ve městě

Termín: 23. 12. 2014
Kde: pártystan na Hlavní třídě u divadla (od 10:00 – do 16:00)
Proč: prezentace naší činnosti spolu s NNO Pionýr Šumperk
Oč vlastně půjde: Máme možnost se představit městu s naší činností, návštěvník si ve stanu může vyrobit nějaký malý dáreček pod stromeček.
Pomoc: ano, budu potřebovat pomoc na dílničkách a taky se stavbou stanu a s celou přípravou.

Autor: Root  •  Vydáno: 18.12.2014 12:04  •  Přečteno: 2003x

Boj o Velké Vontství a vánoční besídka

Termín: 20. – 21. 12. 2014
Sraz: v sobotu 14:30 hodin v klubovně (začátek boje bude v 15:00 hodin)
Konec: neděle po druhé hodině, až se uklidí unie

Autor: Root  •  Vydáno: 18.12.2014 12:01  •  Přečteno: 2428x

Den otevřených dveří - dílničky (13. 12. 2014) - zvadlo

Vánoční čas je krásný, ale i hodně náročný. A těch akcí, co máme v plánu. Každý víkend něco. Teď to bude naše DOD (den otevřených dveří) s dílničkou a burzou.

Autor: Root  •  Vydáno: 11.12.2014 11:49  •  Přečteno: 1964x

Leštinské "vánoční" dílničky - zvadlo

Naši skautští kamarádi ze Zábřeha nás zvou na jejich dílničky, které proběhnout v sobotu v Leštině. Budeme mít možnost si vyrobit něco malého a zajímavého pro své kamarády pod stromeček. Potom proběhne turnaj týmů ve florbalu.
Sraz: v 8:15 na autobusovém nádraží
Návrat:v 17:18 opět na BUS nádraží.
Sebou: 50,- na dopravu + kartičku na slevu, sportovní oblečení do tělocvičny, svačinu a pití na celý den, cancák, obuv do tělocvičny a kdo má, tak florbalku.

Autor: Root  •  Vydáno: 4.12.2014 16:56  •  Přečteno: 2223x

První tvořivý víkend na Žlebu. 28.-30.11. DOPLNĚNY INFORMACE

Ještě před nedávnem tomu tak nebylo, ale v tuto chvíli se u mě na Žlebu dají trávit nejen víkendy, ale i ledacos vytvářet. Je to sice omezené ale postupem času toho půjde víc. Proto jsem pro začátek nachystal víkend tvoření a také hry, při kterých budou potřeba vaše dovednosti. K dispozici bude i dílna pro dřevořezbu a podobné.

Autor: Root  •  Vydáno: 23.11.2014 22:16  •  Přečteno: 2250x

AKCE VPŠ - Nekonečná štola, aneb obilíčko zase 100%ní

Byli jsme tam dole 2,5 hodiny mezi netopýry, stěnami vyskládanými z kamenů, výdřevou, vytesanými sloupy dómů... Krápníky a hřebeny rostoucí ze stropů, tam společně s tím vším tvoří jiný svět...

Autor: Root  •  Vydáno: 22.11.2014 12:48  •  Přečteno: 1954x

Drahošovy a Roomanovy fotky z podzimního tábora OPRAVENO

Přidal jsem na Picasa své fotky z tábora a výpravy do Zlatých hor. A také Přidávám fotky od Roomena. Vše v odkazu nebo na Drahošových fotkách. https://plus.google.com/photos/107513529821120446080/albums/6079300776935947937

Autor: Root  •  Vydáno: 8.11.2014 13:40  •  Přečteno: 2646x

Podzimní tábor - Stavba pevností (25. - 28. 10. 2014)

To nás ale bylo. V jednu chvíli 27. Úžasná parta, slunce, v noci zima. Co víc si přát :-) ...
Úkol: obrana státu před vpádem nepřítele. Zajistit stavbou malých pevností část hraniční čáry a tu ještě strážit.
Stav: splněno

Autor: Root  •  Vydáno: 31.10.2014 9:32  •  Přečteno: 3031x

Podzimní tábor - Stavba pevností

Již tradičně podnikneme o podzimních prázdninách náš další Podzimní tábor. Letos opět na základně Muna 113 u Mikulovic. Termín: 25. – 28. 10. 2014
Cena: 400,- (zbývající náklady se hradí z oddílové kasy)

Autor: Root  •  Vydáno: 13.10.2014 14:53  •  Přečteno: 1995x

CVVZ 2014 v Brně

I letos se koná Celostátní Vzájemná Výměna Zkušeností, tentokrát v Brně.

Tato akce je plná seminářů pro vedoucí i instruktory dětských oddílů, kde se můžete něco nového naučit a dozvědět, jak k některým problémům přistupují jinde. Zúčastnit se můžete také různých rukodělných dílniček, sportovních akcí a dalšího doprovodného programu. Akce bývá většinou velmi příjemná. Určitě si vzpomenete, že jsme ji předloni pořádali také v Šumperku.

Více v tomto článku...

Autor: uni  •  Vydáno: 8.10.2014 9:58  •  Přečteno: 1967x

Dobrovolný víkend na Žlebu 11.-12.10.

Hoja všem, kdo by jste měli zájem přijet se podívat na ŽLEB... Od soboty do neděle. 11.- 12.10.

Autor: Root  •  Vydáno: 7.10.2014 8:28  •  Přečteno: 1722x

První oddílovka - Mobilizace (4. 10. 2014)

Krásné počasí, bezva parta, spoustu srandy a hodně schodů.
Cesta vlakem utekla velmi rychle. I jízda novou motorovou jednotkou (RegioSpider) z Hanušovic do Prostřední Lipky. V cíli nás sice přivítala mlha, ale ta se během pád minut rozplynula...

Autor: Root  •  Vydáno: 4.10.2014 22:18  •  Přečteno: 2558x

MOBILIZACE 1938 - První oddílový výprava (zvadlo)

Přináším vám informace o první oddílovce
Termín: 4. 10. 2014
Sraz: 8:45 hodin an vlakovém nádraží (návrat kolem 19:00, podle toho, jaké stihneme spojení domů)
Cena: 300,-

Autor: Root  •  Vydáno: 29.9.2014 11:21  •  Přečteno: 2089x

Zahajovací schůzka - zvadlo

Ahoj kamarádky a kamarádi. Chci Vás pozvat na zahajovací schůzku našeho oddílu pro další oddílový rok (2014/15).
Budeme se scházet opět na unii, ale tentokráte v nových klubovnách vždy ve středu od 16:30 - 18:00 hodin.
Doporučuji Vám si vzít nějaké sportovní oblečení, zápisník, něco na psaní a pití.
Letošní Celoroční oddílová hra (COH) se ponese ve znamení kulatých výročí světových válek. Budeme HRANIČÁŘI. Obránci hranic naší republiky. Více se ovšem dozvíte až na schůzce.
Už teď se těší Tomáš (strejda Vláček)

Autor: Root  •  Vydáno: 8.9.2014 11:36  •  Přečteno: 2693x

Strana:  1 ... « předchozí  23 24 25 26 27 28 29 30 31   další » ... 37