SLEDUJ!!!


PŘIHLÁŠKY NA TÁBOR SPUŠTĚNY

6. 4. - Výroba podsad na tábor
19. - 21. 4. - brigáda na TZ Rozbřesk
3. - 5. 5. - Setkání oddílu na TZ Muna


25. let oddílu #vyroci_oddil

Stáhni si Oddílové odborky a využij domácího volna k plnění zkoušekPovídka FUJ

Všecny díly ke stažení


Náhodná fotka

dsc01715.jpg

Kam dál

Uživatel

Kategorie: Home, Rok 2011/12

ExZiT light - 3. - 7. 3. 2012

Tak jsme to nakonec zvládli. Byla zima, nebyl sníh, bylo nás málo, bylo hodně smíchu a všude samá reklama. Asi tak by se....

Asi tak by se dala charakterizovat tato dobrovolná, VIP, akce pro odvážné a zmrzlé. Hned v pondělí na nádraží to vypadalo, že se tam budeme bát, ale nakonec nás vlakem cestovalo 5. Béďa, Gabča, Adélka, Toňa a já. Odpoledne za námi na Munu přijeli Hoškovi a mimo Ondry, dovezli i další postele a kuchyňsko linku. V hlavní místnosti (ložnice, společenská místnost a kuchyň, jsme si udělali parádní spaní. Pořád se to pilo v kamnech a na ohništi. Také jsme hráli karty nebo na kytaru, ale hlavně v noci někteří z nás parádně klepali kosu :-D.

V úterý kolem poledne se přijeli podívat Olda s mamkou, Aidam se sestrou Adélkou. Udělali jsme si parádní procházku po celém areálu, kouzali se po ledu a fotili si hezké sochy ze dřeva. Večer jsme se pořádně nadlábli makaronů s ďábelskou omáčkou a při hromadném veselí uléhali do spacáků.

Poslední den je vždy ve znamení úklidu a balení. Tak, tak. Pak do Mikulovic na vlak a domů do koupelny se pořádně ukoupat.

P.S. - reklama - nový Super Pene.... to když jdete třeba s holkou na rande....přihraj, nesóluj, ruka kamaráde.... a pořád dokola :-D

P.S. 2 - voda je voda a když není je to hrozný a když ještě zamrzne je to nejhorší :-D

P.S. 3 - fotky do Slavíčků najdete ve fotogalerii.

print Formát pro tisk