SLEDUJ!!!


PŘIHLÁŠKY NA TÁBOR SPUŠTĚNY

21. - 23. 6. - Závěrečný oheň oddílu.

30. 6. - 3. 7. - Morava

13. - 27. 7. - Letní tábor


25. let oddílu #vyroci_oddil

Stáhni si Oddílové odborky a využij domácího volna k plnění zkoušekPovídka FUJ

Všecny díly ke stažení


Náhodná fotka

tabor-2010-4.jpg

Kam dál

Uživatel

Kategorie: Home, Rok 2012/13

Zimní tábor - Hraběšice

Zimní tábor jsme letos po dlouhé době opět podnikli o jarních prázdninách. Vlastně to byl spíše jarní tábor a několikrát jsme ani nevěděli, jak ho nazvat. Ale protože letošní zima se nechtěla vzdát tak snadno, zažili jsme i nějaký ten sníh. Naší základnou bylo úplně nové místo v Hraběšicích...

Fara v Hraběšicích byla určitě velice útulná, po příchodu od autobusu si každý našel to své místo na spaní. Potom následovalo mapování vesničky, nikdo se neztratil :-). Večer jsme četli historky ze šumperského regionu a pak na jejich motivy zahráli krátké divadlo. Potom ještě nebojácné táborníky čekala tajuplná půda plná vrzajícího nábytku. Musím říct, že jsme si to s Martinem opravdu užili, když jsme tahali za provázky přivázané k vrzajícím dveřím od skříně a cinkajícímu lustru.

Druhý den dopoledne měl každý možnost vyzkoušet si pár řemesel, především hrnčířství a drátkování. Někteří ještě upekli chléb. Po obědě jsme se vyrazili projít do blízkého lesa. Všude byla sice mlha a počasí bylo vrtošivé, ale bylo to pěkné. No, a pak už jsem musel odjet domů...doufám, že Drahoš dopíše, co se dělo dál :-)

Uni

print Formát pro tisk