SLEDUJ!!!


28. - První oddílovka na TZ Rozbřesk
14. 10. - Výprava do Olomouce
26. - 29. 10. - Podzimní tábor - KORNO
25. 11. - Uzlařská regata

25. let oddílu #vyroci_oddil

Stáhni si Oddílové odborky a využij domácího volna k plnění zkoušekPovídka FUJ

Všecny díly ke stažení


Náhodná fotka

vedouci-2010.jpg

Kam dál

Uživatel

Kategorie: Home, Rok 2010/11

7. - 8. 5. - Rafty & Podej ruku přírodě - akce Velká Morava

Ahoj kamarádi a kamarádky, o víkendu (s datem 7. - 8. května) se značná část vydala na netradičně tradiční výpravu na raftech a podej ruku přírodě.

Ahoj kamarádi,

o víkendu jsme se vydali na netradičně tradiční výpravu na raftech a podej ruku přírodě. Netradiční byla v tom, že místo toho aby se v sobotu jelo na raftech a v neděli se vydali poděkovat přírodě sesbíráním odpadků, jsme tyto dvě akce spoji v jednu. Takže žádné spinkáníčko v domácích peřinkách, ale ve spacácích na chatě v bezprostřední blízkosti Nýznerovských vodopádů (cca 1 km).
V neděli ráno nás zaskočilo počasí - jemně mrholilo. Stačilo však přírodě ukázat naše dobré úmysly a počasí se umoudřilo. Vyklidili jsme oblast okolo Nýznerovských vodopádů a samozřejmě pořídili nějaké to společné foto. Příjemné překvapení nás ještě čekalo na nádraží v Šumperku, kde na nás čekal Drahoš s batohy a každému kdo se na něj usmál dával památeční list z této akce (který stihl vyrobit doma, zatímco mi jsme byli na cestě).

Fotky najdete na klasické adrese Stinky a až Drahoš publikuje fotky na Picase, tak se s vámi jistě podělí i o fotky své.

Do další akce ahoj, Stinky

print Formát pro tisk